Ga naar de inhoud
Tom Baert

Tom Baert

Duikschoolverantwoordelijke.

Aankomende evenementen
Magazijn Kristof
Sun, 22 Jan 07:00
 
Zwembad Zottegem
Wed, 06 Sep 21:00
 
Zwembad Zottegem
Wed, 13 Sep 21:00
 
Zwembad Zottegem
Wed, 20 Sep 21:00
 
Zwembad Zottegem
Wed, 27 Sep 21:00
 
Zwembad Zottegem
Wed, 04 Oct 21:00
 
Wemeldinge Parking
Sun, 08 Oct 09:15
confirmation_number Vrij
Zwembad Zottegem
Wed, 11 Oct 21:00
 
Magazijn Kristof
Tue, 17 Oct 19:00
Opleiding compressor operator. Na het volgen van de theorie en het uitvoeren van de praktijkles behaal je het certificaat Comprossor…
confirmation_number Vrij
Zwembad Zottegem
Wed, 18 Oct 21:00